
Επιτραπέζιο Φωτιστικό LED Αναδιπλούμενο Μεγάλο σε Ξύλινη Μορφή Βιβλίου Book Lamp
LED
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό της εταιρείας Heronia με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένος ο σκελετός από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει ψάθινο καπέλο σε φυσική απόχρωση. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W ΈΚΑΣΤΟΣ** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης. Έχει πιστοποίηση προστασίας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 25 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 34 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Σε απόθεμα


LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, με διακόπτη, μέταλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα

LED, γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί, πλαστικό
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα