
Απλίκα Faro Guadalupe 20032-80 Μαύρο-Μπεζ
LED
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα της εταιρείας Heronia με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένος ο σκελετός από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει καπέλο κατασκευασμένο από ύφασμα σε γκρι απόχρωση. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W ΈΚΑΣΤΟΣ** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης. Έχει πιστοποίηση προστασίας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα


LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED

LED, 230V
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα