
Φωτιστικό Επίτοιχο Globo Lighting ROBBY 57911WG
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα της εταιρείας Heronia σε μοντέρνο στυλ. Το καπέλο είναι υφασμάτινο σε μπεζ απόχρωση. Η βάση είναι κατασκευασμένη από μέταλλο και πλαστικό υλικό σε μπρονζέ απόχρωση με εφέ παλαίωσης. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Ξύλο
Σε απόθεμα
LED, ξύλο, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
LED, ξύλο, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Γυαλί, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



LED
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα


LED, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα