
Απλίκα Τοίχου Heronia Ψάθα Black 14-0357
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα της εταιρείας Heronia με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένος ο σκελετός από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει ψάθινο καπέλο σε φυσική απόχρωση. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W ΈΚΑΣΤΟΣ** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης. Έχει πιστοποίηση προστασίας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα



LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί, 230V
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
LED


Μοντέρνο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, πλαστικό
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα