
vidaXL Επιφάνεια Τραπεζιού Στρογγυλή Ø40x3,8εκ Μασίφ Ανακυκλωμένο Ξύλο
Στρογγυλός, ξύλο
Διαστάσεις 35×35 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλατώ σερβιρίσματος σε καφέ απόχρωση. Είναι κατασκευασμένο από υλικό bamboo. Ιδανική πιατέλα για να σερβίρετε φαγητό στην μέση του τραπεζιού. *Σε αντίθεση με το παραδοσιακό ξύλο, το μπαμπού είναι πιο ανθεκτικό στα σημάδια των μαχαιριών και στο νερό. Για να διατηρήσετε την ποιότητα της σανίδας σας, καλό είναι να την αλείψετε με λίγο φυτικό λάδι για να διατηρήσετε το μπαμπού.*
| Πλάτος: | 35 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 35 εκ |
| Υλικό | Ξύλο, Μπαμπού |
|---|---|
| Width | 35 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 1.42 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Στρογγυλός, ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

35-48×2 εκ, στρογγυλός, ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο
Σε απόθεμα
110×60 εκ, ξύλο, άτυπος

Ξύλο

Ξύλο

Στρογγυλός, ξύλο

Ξύλο

Στρογγυλός, ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

25×2 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
70×25 εκ, ξύλο, με λαβή
Σε απόθεμα
Ξύλο


Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα