
Ομπρελοθήκη (Φ25x50) Pam & Co 23-603 Matt Yellow
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ομπρελοθήκη σε μπορντώ χρώμα και ματ υφή από την εταιρία Pam & Co. Κατασκευασμένη από ανοξείδωτο υλικό AISI 304, ηλεκτροστατικά βαμμένη και ανθεκτική στην οξείδωση. Διαθέτει πλαστικό πάτο για να μην καταστρέφεται το δάπεδο. Ελληνικής Κατασκευής. Η κατασκευάστρια εταιρεία Pam & Co παρέχει 10ετή εγγύηση ορθής χρήσης των προϊόντων.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 29 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 58 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπορντώ |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Pam & Co |

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό

Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Πλαστικό



Ξύλο

Πλαστικό

Πλαστικό


Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα


Πλαστικό


Ξύλο


Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα