
18,54 €
Μπουρνούζι Πετσετέ Hotel Λευκό Με Γιακά Large
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποδιά κουζίνας από την εταιρεία Kentia σε εκρού-γκρι αποχρώσεις και μοντέρνο σχέδιο. Το ύφασμα είναι καμβάς από 60% βαμβάκι και 40% polyester βάρους 180γραμ./τ.μ. Απαραίτητο αξεσουάρ για την κουζίνα, ώστε να διατηρείτε καθαρά τα ρούχα σας κατά το μαγείρεμα. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη από το ίδιο σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στην κουζίνα σας.
| Υλικό υφάσματος | Πολυεστέρας, Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 25 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | 60% Βαμβάκι 40% Polyester |
| Κατασκευαστής | Kentia |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα