
39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 4,87 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποδιά κουζίνας από την εταιρεία Rythmos σε λευκό φόντο με κόκκινες-κίτρινες λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι με αδιάβροχο κάλυμμα από την μέσα πλευρά που τις καθιστούν κατάλληλες για να σας κρατήσουν μακριά από τους λεκέδες και να προστατέψουν τα ρούχα σας. Διαθέτει λουράκι στη μέση και τον λαιμό. Απαραίτητο αξεσουάρ για την κουζίνα που θα σας δώσει μια μοντέρνα διάθεση.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 25 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Κόκκινο |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα





13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα