
Φόρμα Κέικ Ορθογώνια (30x15x7.2) Homely Magma 01-5221
7×31 εκ, για κέικ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 25×25 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλή φόρμα ζαχαροπλαστικής για κέικ της εταιρείας Homely. Σώμα από ανθρακούχο χάλυβα πάχους 0.5mm που προσφέρει εξαιρετική θερμοαγωγικότητα και ομοιόμορφο ψήσιμο λόγω της ιδανικής κατανομής πάχους. Τριπλή μαρμάρινη αντικολλητική επίστρωση Cookmark της κορυφαίας εταιρείας PFLUON που προσφέρει αντικολλητικές ιδιότητες που συναρπάζουν. Η εσωτερική επίστρωση έχει ως βάση το γκρι χρώμα ώστε να μην κιτρινίζει ποτέ, ακόμα και με τα δυσκολότερα όξινα υλικά. Κατάλληλη για φούρνο αέρα και φούρνο πάνω κάτω.
| Πλάτος: | 25 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 25 εκ |
| Τύπος | Για κέικ |
|---|---|
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.52 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ανθρακούχος Χάλυβας |
| Κατασκευαστής | Homely |

7×31 εκ, για κέικ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για muffins
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Πτυσσόμενο, για κέικ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Για muffins
Σε απόθεμα

Για κέικ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
3×36 εκ, για muffins
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×28 εκ, για κέικ
Σε απόθεμα
Για κέικ
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Στρογγυλό
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Για muffins
προς αποστολή σε 1 ημέρα
3×31 εκ
Σε απόθεμα
Για κέικ
προς αποστολή σε 4 ημέρες


Σιλικόνη
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Ορθογώνιο, τεφλόν
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Φόρμες
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Για κέικ, φόρμες
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σιλικόνη
προς αποστολή σε 4 ημέρες

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα