
Φόρμα Για 12 Cupcake/Muffin (33x24x3.8) F-V Caractere 189443
28×4 εκ, για muffins, φόρμες
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 3×36 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φόρμα 12 θέσεων για Cupcakes και Muffins της εταιρείας Homely. Σώμα από ανθρακούχο χάλυβα πάχους 0.4mm που προσφέρει εξαιρετική θερμοαγωγικότητα και ομοιόμορφο ψήσιμο λόγω της ιδανικής κατανομής πάχους. Τριπλή μαρμάρινη αντικολλητική επίστρωση Cookmark της κορυφαίας εταιρείας PFLUON που προσφέρει αντικολλητικές ιδιότητες που συναρπάζουν. Η επίστρωση έχει ως βάση το γκρι χρώμα ώστε να μην κιτρινίζει ποτέ, ακόμα και με τα δυσκολότερα όξινα υλικά. Κατάλληλη για φούρνο αέρα και φούρνο πάνω κάτω.
| Πλάτος: | 3 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 36 εκ |
| Τύπος | Για muffins |
|---|---|
| Width | 3 cm |
| Depth | 36 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 0.55 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Ανθρακούχος Χάλυβας |
| Κατασκευαστής | Homely |

28×4 εκ, για muffins, φόρμες
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πτυσσόμενο
προς αποστολή σε 4 ημέρες
25×25 εκ, για κέικ
Σε απόθεμα
Πτυσσόμενο, για κέικ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Για muffins
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Για muffins
Σε απόθεμα
7×28 εκ, για κέικ
Σε απόθεμα


Ορθογώνιο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Για πίτσα
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Για κέικ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Πτυσσόμενο, για κέικ
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Στρογγυλό
προς αποστολή σε 4 ημέρες



Για κέικ
Σε απόθεμα

Για κέικ, φόρμες
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Για κέικ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Για muffins
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ορθογώνιο

54×28 εκ, για κέικ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα