
Παιδική Κορνίζα (9x9) Estheti 815-00043
15×15 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 15×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα από την εταιρεία Estheti σε μπεζ χρώμα με αρκουδάκι στο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από πολυρεζίνη. Η κορνίζα είναι επικαθήμενη. Η επικαθήμενη σχεδίαση της δίνει την δυνατότητα να τοποθετηθεί εύκολα σε οποιοδήποτε τραπέζι ή επιφάνεια. Θα διακοσμήσει το βρεφικό ή παιδικό δωμάτιο με τις πιο όμορφες αναμνήσεις!
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 15 εκ |
| Width | 20 cm |
|---|---|
| Depth | 2 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 0.36 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

15×15 εκ
Σε απόθεμα
26×26 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

2×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


11×11 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα

15×10 εκ
Σε απόθεμα

18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
25×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×15 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

22×17 εκ, όρθιος, ορθογώνιος



30×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα



18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
123×20×8 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα