
Φανάρι (Φ14x27) Estheti 819-00254
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φανάρι από την εταιρεία Estheti σε χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό. Διαθέτει λαβή για εύκολη μεταφορά. Στολίστε το φανάρι σε όποια γωνία του σπιτιού σας επιθυμείτε για να φωτίσετε τον χώρο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 22 cm |
| Total weight | 0.7 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


LED, μοντέρνο, γυαλί


LED
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

LED, σκανδιναβικό, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο




LED, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Ξύλο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα