
ΚΟΡΝΙΖΑ Fylliana FL24082 10x15 ΧΡΥΣΟ ΧΡΩΜΑ 15x2x20εκ 253-225-557
15×10 εκ, όρθιος, ορθογώνιος
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 15×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα από την εταιρεία Estheti σε χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από πολυρεζίνη. Η κορνίζα είναι επικαθήμενη. Η επικαθήμενη σχεδίαση της δίνει την δυνατότητα να τοποθετηθεί εύκολα σε οποιοδήποτε τραπέζι ή επιφάνεια. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 15 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 19 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 24 cm |
| Total weight | 0.36 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

15×10 εκ, όρθιος, ορθογώνιος
Σε απόθεμα

15×10 εκ
Σε απόθεμα
26×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, όρθιος, ατύπος
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
20×15 εκ, όρθιος, ορθογώνιος
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
26×31 εκ, όρθιος, ατύπος
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ, όρθιος, ορθογώνιος
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ, όρθιος, ορθογώνιος
Σε απόθεμα
15×10 εκ, ρέτρο, όρθιος
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
49×43 εκ
Σε απόθεμα

15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
42×32 εκ, μοντέρνο, επιτοίχιος
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
18×13 εκ, όρθιος, ορθογώνιος
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα