
Ρολόγια τοίχου Signes Grimalt Ρολόι
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου μεγάλο από την εταιρεία Estheti με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα και ξύλο σε φυσική απόχρωση. Η κατασκευή του το καθιστά ανθεκτικό. Οι μεγάλες και ευδιάκριτες ενδείξεις διευκολύνουν την ανάγνωση της ώρας, κάνοντάς το πρακτικό και χρήσιμο. Λειτουργεί με 1 AA μπαταρία η οποία δεν περιλαμβάνεται. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού ή στο γραφείο.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
| Υλικό | Μέταλο, Ξύλο |
| Είδος | Αναλογικό |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 61 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 61 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Μεταλλικό,Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Επιτοίχια, ρέτρο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, μέταλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μέταλο, κεραμικό, αναλογικό

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, ρέτρο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό, για την κουζίνα
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο, γυαλί
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Αυτοκόλλητα, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια

Ανατολίτικο

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα