
Κηροπήγιο (Φ20.5x32) Estheti 752-23023
Μοντέρνο, σετ, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο σε φυσική απόχρωση. Έχει μεταλλικά στοιχεία σε μαύρο χρώμα. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 21 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Μεταλλικό,Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Πορσελάνη, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Γυαλί, ανατολίτικο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί, πλαστικό
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα