
Πίνακας (80x80) Estheti 755-12124
80×80 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×80 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti με πορτοκαλί- γαλάζιο φλοράλ σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 80 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 80 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 80 cm |
| Total weight | 2.17 kg |
| Χρώμα | Πορτοκαλί,Γαλάζιο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

80×80 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Λουλούδια, αφηρημένα
Σε απόθεμα
Χαρτί, claude monet
Σε απόθεμα





Χαρτί, vincent van Gogh
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα








Λουλούδια, αφηρημένα
Σε απόθεμα


Λουλούδια
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Λουλούδια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα