
Αγαλματίδια και Signes Grimalt Φιγούρα Βάσης Ψαριών
Μέταλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την Estheti σε χρυσό χρώμα και απεικονίζει ελέφαντες. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη. Προσφέρει μία έθνικ πινελιά σε κάθε προσωπικό ή επαγγελματικό χώρο. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία, την βιβλιοθήκη ή όπου αλλού επιθυμείτε για να ολοκληρώσετε την διακόσμηση του χώρου σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 0.7 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μέταλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα





Ανατολίτικο
Σε απόθεμα













Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα





Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα