
Πίνακας (60x80) Estheti 812-20011
80×60 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×60 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti σε λευκό φόντο με μαύρο-χρυσό μοντέρνο σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος. Έχει ανάγλυφη επιφάνεια χαρίζοντας όγκο, υφή και μια τρισδιάστατη όψη. Ιδανικός για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 60 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 80 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 60 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 80 cm |
| Total weight | 2.17 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Μαύρο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

80×60 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο, γυαλί


Ξύλο, ανατολίτικο



Ξύλο, χαρτί, ανατολίτικο





153×103 εκ, μονοκόματη, αφηρημένα
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα





Χαρτί
Σε απόθεμα

Νεκρής φύσης
Σε απόθεμα









Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα