
66,2 €
Πίνακας Με Κορνίζα (60x80) Estheti 812-10006
80×60 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×60 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti σε μαύρο χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος. Η κορνίζα και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Έχει ανάγλυφη επιφάνεια χαρίζοντας όγκο, υφή και μια τρισδιάστατη όψη. Ιδανικός για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 60 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 80 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 60 cm, 60 cm, 60 cm, 60 cm |
| Depth | 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm |
| Height | 80 cm, 80 cm, 80 cm, 80 cm |
| Total weight | 2.17 kg, 2.17 kg, 2.17 kg, 2.17 kg |
| Κατασκευαστής | Estheti |

80×60 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

















Ανατολίτικο
Σε απόθεμα







Κανβάς
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο




Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα