
Σετ ποτηριών ουίσκι LIITON 1009932 Yosemite, 240 ml, 2 τεμάχια, Παχιά τοιχώματα, 3D πάτο με σχήμα του πάρκου Yosemite, Διαφανές
Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρεςΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρι για νερό από την εταιρεία Pasabahce By Espiel. Είναι κατασκευασμένο από διάφανο γυαλί. Ιδανικό ποτήρι για να πιείτε νερό ή κάποιο κοκτέιλ. Χωρητικότητα: 310ml. Συνδυάστε το με τα προϊόντα της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Είδος ποτηριών | Για νερό |
|---|---|
| Width | 6 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.21 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Pasabahce |

Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Για κοκτέιλ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Σετ
Σε απόθεμα






Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό
Σε απόθεμα

Για κοκτέιλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Σετ, για νερό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα




7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα