
Διακοσμητική Φιγούρα Άνθρωπος (10.5x8.5x21.5) Estheti 752-27156
Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Estheti με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από πορσελάνη σε μπλε και λευκό χρώμα. Απεικονίζει νησιωτικό σπιτάκι, προσφέροντας μία αίσθηση χαλάρωσης και καλοκαιρινής διάθεσης στον χώρο σας. Διαθέτει Led φως. Μπορεί να τοποθετηθεί στην τραπεζαρία, τη βιβλιοθήκη ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο επιθυμείτε, ολοκληρώνοντας έτσι τη διακόσμηση.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.7 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, διάμετρος, ανατολίτικο

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, σκανδιναβικό, κεραμικό

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ξύλο, ανατολίτικο

Ανατολίτικο



Μοντέρνο, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
123×20×8 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα