
Ραφιέρα Δαπέδου 3 Θέσεων (35x35x102) T-D 98257104
102×35×35 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 63×6×24 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ραφιέρα δαπέδου μπάνιου με 3 καλάθια, κατασκευασμένη από ξύλο paulownia σε μπεζ χρώμα. Τα καλάθια είναι κατασκευασμένα από πολυεστερικό ύφασμα σε μαύρο χρώμα. Είναι ιδανική για όλους τους χώρους του σπιτιού και ιδιαίτερα για να οργανώσετε τις πετσέτες, τα καλλυντικά ή άλλα μικροπράγματα του μπάνιου σας. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 6 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 24 εκ |
| Υψος: | 63 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 6 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 63 cm |
| Total weight | 1.8 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

102×35×35 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
92×5×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ
Σε απόθεμα
92×5×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
4×82×31 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


77×16×6 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

89×50×34 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


37×26×26 εκ
Σε απόθεμα

100×6×31 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

23×45×28 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
85×6×22 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
116×32×8 εκ
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα






120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα