
Βαμβακοθήκη & Δοχείο Για Μπατονέτες (Σετ) F-V Cork 214775
Για βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο με καπάκι για το βαμβάκι σε μαύρο χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό με μπεζ bamboo καπάκι. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα αξεσουάρ της ίδιας σειράς για να οργανώσετε το μπάνιο σας.
| Τύπος | Για βαμβάκι |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.17 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για καθαριστικά ταμπόν, για βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα


Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διάμετρος
Σε απόθεμα
Για καλλυντικά και μακιγιάζ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα


Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα



60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

220×240 εκ
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα