
Βάζο, Sphere Bubl, Big, Γκρι, Κεραμικό, 45x14x31,5 cm, 101 COPENHAGEN
Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, άτυπο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Estheti σε λευκό-καφέ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 19 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 32 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Καφέ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, άτυπο

Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, άτυπο

Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό


Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό, τερακότα
Σε απόθεμα


Κεραμικό


Κεραμικό


Κεραμικό


Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα




Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα