
Ποτήρι Νερού 410ml Espiel Maestro NAY104K6
Για νερό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρι για νερό από την εταιρεία Espiel. Είναι κατασκευασμένο από διάφανο γυαλί με ανάγλυφο σχέδιο. Ιδανικό ποτήρι για να πιείτε νερό ή κάποιο κοκτέιλ. Χωρητικότητα: 350ml. Συνδυάστε το με τα προϊόντα της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Είδος ποτηριών | Για νερό |
|---|---|
| Width | 7 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.33 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Για νερό
Σε απόθεμα


Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Σετ, για νερό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ, για νερό
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Για νερό
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Σετ
Σε απόθεμα
Για κοκτέιλ
Σε απόθεμα
Για νερό
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Για νερό
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Για νερό
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα