
Κορνίζα (10x15) Estheti 815-00054
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 15×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα από την εταιρεία Estheti σε χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από πολυρεζίνη. Η κορνίζα είναι επικαθήμενη. Η επικαθήμενη σχεδίαση της δίνει την δυνατότητα να τοποθετηθεί εύκολα σε οποιοδήποτε τραπέζι ή επιφάνεια. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 15 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 17 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.36 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
27×22 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

42×32 εκ, μοντέρνο, επιτοίχιος
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
18×13 εκ
Σε απόθεμα


18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
2×2 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

22×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα