
Κορνίζα (13x18) Estheti 756-12025
18×13 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 15×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα από την εταιρεία Estheti σε μαύρο-χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό. Η κορνίζα είναι επικαθήμενη. Η επικαθήμενη σχεδίαση της δίνει την δυνατότητα να τοποθετηθεί εύκολα σε οποιοδήποτε τραπέζι ή επιφάνεια. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 15 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 52 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 0.36 kg |
| Χρώμα | Μαύρο,Χρυσό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

18×13 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
4×49 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
Ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
27×22 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
23×34 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
28×33 εκ, όρθιος, τετράγωνος
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα