
Κορνίζα (15x20) Estheti 756-10025
22×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 15×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα από την εταιρεία Estheti σε ασημί χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό. Η κορνίζα είναι επικαθήμενη. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 15 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 12 cm, 12 cm, 12 cm, 12 cm |
| Depth | 17 cm, 17 cm, 17 cm, 17 cm |
| Height | 1 cm, 1 cm, 1 cm, 1 cm |
| Total weight | 0.36 kg, 0.36 kg, 0.36 kg, 0.36 kg |
| Κατασκευαστής | Estheti |

22×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
20×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
20×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
22×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

24×18 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα