Σας προτείνουμε
Σεντόνια Κούνιας (Σετ) Vesta Kids Lambi
Διαστάσεις 30×27 εκ
Ιστορικό τιμών
- 1/5/2026 - 16,88 €
- 9/2/2026 - 16,88 €
- 14/6/2025 - 20,03 €
Περιγραφή προϊόντος
Βρεφικά σεντόνια σετ για την κούνια του μωρού σας σε χρώμα σάπιο μήλο, με λεπτομέρειες σε ροζ χρώμα και σχέδιο προβατάκια από την εταιρεία Vesta Home. Κατασκευασμένα από 100% βαμβάκι, 144 κλωστών που τα καθιστά ανθεκτικά και μαλακά. Στο σετ περιλαμβάνεται και η μαξιλαροθήκη φάκελος με το σχέδιο του πανωσέντονου, ενώ το κατωσέντονο είναι σε χρώμα σάπιο μήλο, με σχέδιο αρκουδάκια. Ιδανικό σετ για το βρεφικό δωμάτιο. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
Προδιαγραφές
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
|---|---|
| Ποικιλία | Για την κούνια |
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 30 cm, 30 cm, 30 cm, 30 cm |
| Depth | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Height | 7 cm, 7 cm, 7 cm, 7 cm |
| Total weight | 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg |
| Κατασκευαστής | Vesta Home |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Παπουτσοθήκη Με 2 Ράφια/12 Θέσεων (63x24x80) Spitishop Butler
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (60x40x89) Vasagle KKS60XV1
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Κονσόλα Εισόδου (100x30x80) Vasagle LNT016Y57
Σε απόθεμα
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
Καλάθι Απλύτων (42x32x70.5) Songmics LCB509W01V1
Σε απόθεμα
Παιδική Μαξιλάρα Για Κεφαλάρι Κρεβατιού (90x55) Melinen Bear Lemon
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη (70x40x136) Vasagle RDT118W01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Κουβερτόριο Υπέρδιπλο (220x240) Μουσελίνα Greenwich Polo Club Essential 3468
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Φωτιστικό Δαπέδου Με Ραφιέρα A-G Nora 390FLH1148 Natural/Black
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Παιδικό Τραπεζάκι + Καρέκλες (Σετ 3τμχ) A-S Alex 205805
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Παιδική Σκηνή A-S Pop Up Pink 174150A
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Τραπέζι Εξωτερικού Χώρου (161x74x70) H-S Ayora 196877
Σε απόθεμα
Κουρτίνα (140x260) Με Τρουκς S-F Pompinou Poudre R6B212001VL
Σε απόθεμα
Κουρτίνα (400x240) Με Τρουκς L-C Carlin Linen 1627706
47×27 εκ
Σε απόθεμα
Κρεμάστρα Δαπέδου 155εκ. Τροχήλατη Songmics HSR131B01
Σε απόθεμα
Προστατευτική Επιφάνεια με Αυτοκόλλητο 3m Sipo Διάφανη SIP-SBS-T10
Κλασικό
Σε απόθεμα





























