
Σεντόνια Λίκνου (Σετ) Das Home Baby 4979
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 30×18 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βρεφικά σεντόνια σετ για την καλαθούνα ή το λίκνο του μωρού σας σε χρώμα σάπιο μήλο, με λεπτομέρειες σε ροζ χρώμα και σχέδιο προβατάκια από την εταιρεία Vesta Home. Κατασκευασμένα από 100% βαμβάκι, 144 κλωστών που τα καθιστά ανθεκτικά και μαλακά. Στο σετ περιλαμβάνεται και η μαξιλαροθήκη φάκελος με το σχέδιο του πανωσέντονου, ενώ το κατωσέντονο είναι σε χρώμα σάπιο μήλο, με σχέδιο αρκουδάκια. Ιδανικό σετ για το βρεφικό δωμάτιο. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 18 εκ |
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 30 cm, 30 cm, 30 cm, 30 cm |
| Depth | 18 cm, 18 cm, 18 cm, 18 cm |
| Height | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Total weight | 0.3 kg, 0.3 kg, 0.3 kg, 0.3 kg |
| Κατασκευαστής | Vesta Home |

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για την κούνια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×18 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×18 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×18 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα