
Παιδικό Μαξιλάρι Ανατομικό Μαλακό (45x65) La Luna Latex Pillow
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι μέτριας σκληρότητας από την Vesta Home, ιδανικό για όσους κοιμούνται ανάσκελα. Αφράτο, αναπαυτικό μαξιλάρι ύπνου με καλή στήριξη, γεμισμένο με λαναρισμένη βάτα από μαλακές ίνες πολυεστέρα επεξεργασμένες με σιλικόνη. Η γέμισή του είναι 100% Σιλικονούχος πολυεστερική βάτα και εξωτερικό κάλυμμα από 100% βαμβάκι. Πλένεται στο πλυντήριο στους 40οC. Κατασκευάζεται στην Ελλάδα. Σε νάυλον συσκευασία.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 42 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | Βάτα-Μπάλες Σιλικόνης |
| Κατασκευαστής | Vesta Home |

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×60 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα