
KIKKA BOO ΕΡΓΟΝΟΜΙΚΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ MEMORY FOAM HEART AIRKNIT GREY 31106010140
Πολυεστέρας
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 18,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μοντέρνο διακοσμητικό μαξιλάρι από τη συλλογή Bonbon της εταιρείας Lorena Canals σε στρογγυλό σχήμα και αποχρώσεις λευκού και γκρι. Το εξωτερικό ύφασμα είναι από 100% συμπαγές βαμβάκι με μη τοξικές βαφές, ενώ το εσωτερικό γέμισμα είναι 100% πολυεστερική βάτα. Πλένεται εύκολα στο πλυντήριο χωρίς να χρειάζεται να αφαιρεθεί το κάλυμμά του, καθώς δεν διαθέτει φερμουάρ ή κουμπιά, γεγονός που το καθιστά απόλυτα φιλικό προς τα παιδιά. Πληροί όλες τις προδιαγραφές ποιότητας και ασφάλειας για τα παιδιά, ενώ έχει ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001 και πιστοποιητικά AITEX. Συνδυάστε τα στιλάτα και μοντέρνα μαξιλάρια της Lorena Canals και δημιουργήστε έναν χώρο με μοναδική αισθητική και άποψη.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm |
| Depth | 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm |
| Height | 13 cm, 13 cm, 13 cm, 13 cm |
| Total weight | 1 kg, 1 kg, 1 kg, 1 kg |
| Κατασκευαστής | Lorena Canals |

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×60 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×40 εκ
Σε απόθεμα
26×4 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα

30×40 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


30×40 εκ
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα


40×60 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×40 εκ
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα