
Φωτιστικό Οροφής Lucide 53103-22-30 ARIANNE Μαύρο Ματ (Black Mat) 2700 K
Μέταλο, μοντέρνο, LED
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 271 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό πλαφονιέρα με μοντέρνο στυλ, από την εταιρεία Viokef. Είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο και μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα με λεπτομέρειες από σιλικόνη. Είναι κατάλληλο για χρήση σε εσωτερικό χώρο με IP20. Διαθέτει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led ισχύος 57Watt, θερμού λευκού φωτισμού 3000K και φωτεινότητας 2850Lm. *Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα φωτιστικά της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 65 cm |
| Depth | 65 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 3.5 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Viokef |

Μέταλο, μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα








Ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα