
Φωτιστικό Πλαφονιέρα Viokef Figaro 4118101
Μοντέρνο, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό οροφής με μοντέρνο σχέδιο, από την εταιρεία Viokef. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε καφέ χρώμα και λευκό ακρυλικό υλικό. Είναι κατάλληλο για χρήση σε εσωτερικό χώρο με IP20. Τύπος ντουί: 3xE27 και θέσεις για 3 λαμπτήρες **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 18W** (δεν συμπεριλαμβάνονται).* Συμβατό για λάμπα φθορίου (CFL). Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών. *Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα φωτιστικά της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 36 cm |
| Depth | 36 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 2.73 kg |
| Χρώμα | Καφέ,Λευκό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Viokef |

Μοντέρνο, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα






Ξύλο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα











Ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα