
Φωτιστικό Οροφής RL Lighting Ponts R62871879 Μαύρο
Πλαστικό
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 eshops σε εύρος τιμών από 77,9 € έως 79 €:
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό πλαφονιέρα με μίνιμαλ ύφος, από την εταιρεία Viokef. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα και χρυσό στο εσωτερικό της. Είναι κατάλληλο για χρήση σε εσωτερικό χώρο με IP20. Διαθέτει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led ισχύος 24Watt, θερμού λευκού φωτισμού 3000K και φωτεινότητας 2200Lm.
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Width | 41 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 41 cm |
| Total weight | 1.95 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Viokef |

Πλαστικό
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα





Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, LED, 230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα