
Βάζο, Cobra Uno Medio, Κεραμικό Σκούρο Καφέ, 25x10x30cm, 101 COPENHAGEN
Κεραμικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Nef-Nef σε κρεμ απόχρωση και vintage ύφος. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να διακοσμήσει οποιοδήποτε χώρο, μόνο του ή με λουλούδια. Μπορείτε να το συνδυάσετε με το μικρότερο βάζο του ίδιου σετ για ένα αρμονικό αποτέλεσμα.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 19 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 1.23 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Επιτραπέζια βάζα, γυαλί και κρύσταλλο, άτυπο

Κεραμικό

Κεραμικό, τερακότα


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό



Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό


Κεραμικό, τερακότα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα