Σας προτείνουμε
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (145x180) Gofis Home Citrus 715
Διαστάσεις 37×29 εκ
Ιστορικό τιμών
- 22/5/2026 - 28 €
- 12/6/2025 - 28 €
Περιγραφή προϊόντος
Αλέκιαστο τραπεζομάντηλο 145x180 με λευκό φόντο, ροζ-κίτρινες-πολύχρωμες αποχρώσεις και φλοράλ σχέδιο από την εταιρία Gofis Home. Κατασκευασμένο από 60% βαμβάκι και 40% polyester με ειδικό φινίρισμα υφάσματος τύπου RESINA που μπορεί να κρατά φυσικό το ύφασμα μαλακό, αλλά ταυτόχρονα απωθεί τους λεκέδες. Είναι τυπωμένο με ανεξίτηλα ανθεκτικά χρώματα. Ιδανικό για να προστατεύεστε το τραπέζι από λεκέδες αλλά και να στολίσετε τον χώρο.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
Προδιαγραφές
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 37 cm, 37 cm, 37 cm, 37 cm |
| Depth | 29 cm, 29 cm, 29 cm, 29 cm |
| Height | 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm |
| Total weight | 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (140x160) Grace Grey 314163
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (50x16.5x60) Vasagle BBK133W01
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
Στόρι (120x160) Grace Metal 412163
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Καρέκλα Τραπεζαρίας (56x56x82) Spitishop Stefan Ecru/Wood
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Alexa Beige
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Τραπέζι Σαλονιού Με Σερβιτόρο & 3 Ράφια (100x60x48) Vasagle LCT205K50V1
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διακοσμητική Φιγούρα Άνθρωποι (11.5x7.5x13.5) Estheti 819-00778
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Παπουτσοθήκη 36 Θέσεων Υφασμάτινη (88x28x160) Songmics RXJ036BZ03
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Σεντόνια Κούνιας (Σετ) Nef-Nef Homeware Baby Savana
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
Ταμπουρέ Με Αποθηκευτικό Χώρο (110x38x40) Songmics LSF0518W02
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Κάδος Απορριμμάτων Μπάνιου (24.1x21.3x31.6) Estia 6lt Soft Close Taupe 02-20972
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κομοδίνο Με 2 Συρτάρια & Ράφι (38x28x60) Vasagle LET521B01
Ρουστίκ
Σε απόθεμα
























