
Προστατευτικό μαξιλαριού (σετ των 2)
Βαμβάκι
Διαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλαροθήκη με ραφή Oxford σε 6 αποχρώσεις για να διαλέξετε αυτή που σας ταιριάζει. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβακερό ύφασμα με πυκνότητα ύφανσης 144 κλωστών ανά τετραγωνική ίντσα, που προσφέρει ανθεκτικότητα και απαλότητα. Διαθέσιμο σε πολλές αποχρώσεις για να δημιουργήστε μοναδικά σετ για την κρεβατοκάμαρα σας. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Χρώμα | Άσπρο |
|---|---|
| Width | 25 cm, 25 cm, 25 cm, 25 cm |
| Depth | 14 cm, 14 cm, 14 cm, 14 cm |
| Height | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Total weight | 0.175 kg, 0.175 kg, 0.175 kg, 0.175 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Με φερμουάρ, βαμβάκι

Βαμβάκι, σατέν

Μοντέρνο, βαμβάκι

Βαμβάκι

Με φερμουάρ

Βαμβάκι

Βαμβάκι

40×40 εκ, με φερμουάρ

Βαμβάκι

50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
31×25 εκ, βαμβάκι, σατέν
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι


50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Βαμβάκι

Βαμβάκι


Βαμβάκι

Με φερμουάρ, βαμβάκι


15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα