
Κουβέρτα Πικέ King Size (260x240) Guy Laroche Eternity Silver
240×260 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υπέρδιπλο κουβερλί 2 όψεων σε 5 συνδυασμούς χρωμάτων και διακριτικό ριγέ σχέδιο από την εταιρεία Whitegg. Μαλακό ύφασμα από 100% microfiber και γέμιση από πολυεστερική βάτα. Ιδανικό σκέπασμα για την Άνοιξη και το Καλοκαίρι.
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Width | 48 cm |
|---|---|
| Depth | 48 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Μωβ,Λιλά |
| Material | 100% Microfiber |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

240×260 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

220×240 εκ
Σε απόθεμα


220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
160×240 εκ, διπλό κρεβάτι, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα

220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

160×220 εκ
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
140×200 εκ, μονό κρεβάτι



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα