
Ριχτάρι Πολυθρόνας (180x180) Ravelia Felino Beige
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 48×40 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 19,84 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μονό κουβερλί διπλής όψης από την εταιρεία Whitegg. Η μία του μεριά έχει φλοράλ σχέδιο σε λιλά-μωβ αποχρώσεις με γκρι λεπτομέρειες και η άλλη μονόχρωμη σε λιλά χρώμα. Το εξωτερικό του ύφασμα είναι από 100% microfiber και η γέμιση από πολυεστερική βάτα. Ιδανικό σκέπασμα για την Άνοιξη και το Καλοκαίρι.
| Πλάτος: | 48 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Τύπος | Μονό κρεβάτι |
|---|---|
| Χρώμα | Βιολετί |
| Width | 48 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Material | 100% Microfiber |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
48×48 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
240×260 εκ
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
240×260 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
48×48 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα

240×260 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

240×260 εκ
Σε απόθεμα
48×48 εκ
Σε απόθεμα
48×40 εκ
Σε απόθεμα
48×48 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
48×40 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
240×260 εκ
Σε απόθεμα
49×45 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
