
Ανώστρωμα Sleepy, Aloe Comfort, 72x190x7, Σκληρό
72×190 εκ, διάμετρος
προς αποστολή σε 1 ημέραΔιαστάσεις 100×200 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ελαστικό προστατευτικό στρώματος πετσετέ για μονό κρεβάτι από 50% βαμβάκι 50% Polyester. Διαθέσιμο σε 5 διαφορετικές αποχρώσεις.
| Πλάτος: | 100 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 200 εκ |
| Width | 37 cm |
|---|---|
| Depth | 26 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 50% Βαμβάκι 50% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

72×190 εκ, διάμετρος
προς αποστολή σε 1 ημέρα


100×200 εκ
Σε απόθεμα

110×28 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
80×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

160×32 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα



100×200 εκ
Σε απόθεμα
90×200 εκ, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





100×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
80×190 εκ, διάμετρος

100×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
72×190 εκ, διάμετρος
προς αποστολή σε 1 ημέρα



200×200 εκ
Σε απόθεμα




90×26 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
123×20×8 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα