
Κάλυμμα Στρώματος Υπέρδιπλο (160x200+25) Καπιτονέ Whitegg KS02
160×200 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 100×200 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καπιτονέ κάλυμμα στρώματος της εταιρείας Whitegg. Το ύφασμα είναι από 100% microfiber με επένδυση από 100% πολυουρεθάνη. Διατηρεί καθαρό το στρώμα και το προστατεύει από τυχόν λεκέδες.
| Πλάτος: | 100 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 200 εκ |
| Width | 37 cm |
|---|---|
| Depth | 26 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Material | 100% Microfiber |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

160×200 εκ
Σε απόθεμα




100×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
120×200 εκ
Σε απόθεμα

160×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


100×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

90×200 εκ
Σε απόθεμα
120×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

80×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


100×200 εκ
Σε απόθεμα



180×200 εκ
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα
180×200 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



45×70 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Κλασικό
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα