
Κασπώ (20x19x17) Estheti 819-00497
Κεραμικός
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κασπώ από την εταιρεία Estheti σε μπεζ χρώμα με πράσινες λεπτομέρειες και έθνικ ύφος. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Αναβαθμίστε την αισθητική των εσωτερικών και εξωτερικών χώρων σας με γλάστρες, κασπώ και ζαρντινιέρες.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 26 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 22 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Κεραμικός
Σε απόθεμα

Ψάθα
Σε απόθεμα
Ψάθα
Σε απόθεμα
Ψάθα
Σε απόθεμα
Ψάθα
Σε απόθεμα
Ψάθα
Σε απόθεμα

Ψάθα
Σε απόθεμα

Ψάθα
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα

Κεραμικός


Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός






Κεραμικός
Σε απόθεμα
14×15×15 εκ, ψάθα
Σε απόθεμα


Κεραμικός
Σε απόθεμα




Κεραμικός
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα