
Κασπώ (Φ30x24.5) Mod 61327
Ψάθα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κασπώ από την εταιρεία Mod. Είναι κατασκευασμένο από φυσική ψάθα σε μπεζ χρώμα με μαύρες λεπτομέρειες. Στο εσωτερικό διαθέτει νάιλον για να το προστατεύει από τα νερά. Ιδανικό για να διακοσμήσει μοναδικά τον εσωτερικό ή εξωτερικό σας χώρο. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα μοναδικό αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Υλικό | Ψάθα |
|---|---|
| Width | 27 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | MOD |

Ψάθα
Σε απόθεμα
14×15×15 εκ, ψάθα
Σε απόθεμα

Ψάθα
Σε απόθεμα
Ψάθα
Σε απόθεμα


Ψάθα
Σε απόθεμα

Ψάθα
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα

Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα









Ψάθα
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Κεραμικός


Ψάθα, ρατάν, εξωτερικού χώρου

Κεραμικός

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα