
Χαλί Διαδρόμου (70x160) Silk Fashion 1735 Black
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλοκαιρινό χαλί 60x200 σε μπεζ-βεραμάν χρώμα και μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία Guy Laroche. Με σύνθεση από 50% jute και 50% βαμβάκι που το καθιστά οικολογικό, με πολλή ανθεκτική πλέξη και χωρίς υπόστρωμα. Τοποθετήστε το στην κουζίνα, στο χολ ή όπου αλλού έχετε διάδρομο μέσα στο σπίτι.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 60 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Βεραμάν |
| Material | Jute - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Guy Laroche |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
150×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×10 εκ, διάδρομοι, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
120×20 εκ, ⌀ 120 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

70×10 εκ, διάδρομοι, μονόχρωμο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα


150×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


60×20 εκ, ⌀ 60 εκ, μονόχρωμο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
130×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα

133×20 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
150×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
120×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα