
22,56 €
Σαλατιέρα Με Βάση (Φ24.5x12.5) S-D Salad Bowl 173779
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κασπώ από την εταιρεία Estheti σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από τσιμέντο. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Αναβαθμίστε την αισθητική των εσωτερικών και εξωτερικών χώρων σας με γλάστρες, κασπώ και ζαρντινιέρες.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Είδος μπόλ | Διακοσμητικό |
| Υλικό | Μπετό |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 18 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Τσιμεντένιο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα