
Ομπρέλα κήπου Capri Megapap αλουμινίου χρώμα ανθρακί Ø3m.
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ομπρέλα κήπου τύπου Shanghai με διάμετρο 2.8 μέτρα σε ανθρακί χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από αδιαβροχοποιημένο ύφασμα από 100% polyester. Διαθέτει σκελετό αλουμινίου με 24 ακτίνες, ο στύλος έχει εφέ ξύλου και είναι εξοπλισμένη με μηχανισμό στροφάλου για εύκολο δίπλωμα και ξεδίπλωμα. Είναι πτυσσόμενη και ξεδιπλούμενη με μανιβέλα. Μπορεί να πάρει κλίση για καλύτερη προστασία και σκιά. Δεν περιλαμβάνεται βάση.
| Υψος: | 154 εκ |
|---|
| Width | 14 cm |
|---|---|
| Depth | 14 cm |
| Height | 154 cm |
| Total weight | 5.32 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα








Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μέταλο, ρυθμιζόμενος
Παράδοση δωρεάν















Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα