
Πατάκι Εισόδου (40x60) Pol Rugs & Mats Art 128093
40×60 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×75 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι εισόδου 45x75 από την εταιρεία Pol Rugs & Mats σε φούξια-τυρκουάζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Το σχέδιο είναι τυπωμένο στην επιφάνεια. Είναι κατασκευασμένο από 100% πολυαμίδιο γνωστό και ως νάιλον. Έχει πάχος 5mm. Είναι αντιολισθητικό. Απορροφάει αποτελεσματικά τις βρωμιές των παπουτσιών και πλένεται στο πλυντήριο. Διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex. Ιδανικό για χρήση στην είσοδο του σπιτιού ή σε κάποια μπαλκονόπορτα.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 75 εκ |
| Υλικό χαλιού πόρτας | Ύφασμα |
|---|---|
| Σχήμα χαλιού πόρτας | Ορθογώνιο |
| Τύπος | Εσωτερικού χώρου |
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 45 cm |
| Depth | 75 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Nylon |
| Κατασκευαστής | Pol Rugs & Mats |

40×60 εκ
Σε απόθεμα
45×75 εκ, από ίνες καρύδας, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Εσωτερικού χώρου


Εσωτερικού χώρου, εξωτερικού χώρου

Ύφασμα, ορθογώνιο, εσωτερικού χώρου



65×21 εκ, ύφασμα, ημικυκλικό

65×24 εκ, ύφασμα, ημικυκλικό




Εσωτερικού χώρου, εξωτερικού χώρου

Εσωτερικού χώρου, εξωτερικού χώρου




56×17 εκ, ύφασμα, ημικυκλικό



40×60 εκ, από ίνες καρύδας, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

40×70 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα, ορθογώνιο, εσωτερικού χώρου

Εσωτερικού χώρου, εξωτερικού χώρου



Λάστιχο, ύφασμα

20×76 εκ, ύφασμα, ορθογώνιο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
