
Πατάκι Εισόδου (45x75) Pol Rugs & Mats Art 128093
45×75 εκ, ύφασμα, ορθογώνιο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×60 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι εισόδου 40x60 από την εταιρεία Pol Rugs & Mats σε φούξια-τυρκουάζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Το σχέδιο είναι τυπωμένο στην επιφάνεια. Είναι κατασκευασμένο από 100% πολυαμίδιο γνωστό και ως νάιλον. Έχει πάχος 5mm. Είναι αντιολισθητικό. Απορροφάει αποτελεσματικά τις βρωμιές των παπουτσιών και πλένεται στο πλυντήριο. Διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex. Ιδανικό για χρήση στην είσοδο του σπιτιού ή σε κάποια μπαλκονόπορτα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 60 εκ |
| Width | 40 cm |
|---|---|
| Depth | 60 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Φούξια,Τυρκουάζ |
| Material | Nylon |
| Κατασκευαστής | Pol Rugs & Mats |

45×75 εκ, ύφασμα, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
45×75 εκ, από ίνες καρύδας, ορθογώνιο
Σε απόθεμα











40×60 εκ, από ίνες καρύδας, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

40×70 εκ
Σε απόθεμα


40×60 εκ, λάστιχο, ύφασμα
Σε απόθεμα
25×7 εκ, από ίνες καρύδας, ορθογώνιο
Σε απόθεμα








40×60 εκ
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Σε απόθεμα
40×60 εκ, από ίνες καρύδας, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα