
Αλέκιαστο Καρέ (90x90) Whitegg Z159
37×29 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 36×28 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Αλέκιαστο runner με λευκό φόντο και φλοράλ σχέδιο σε μωβ-πράσινες αποχρώσεις από την εταιρεία Whitegg. Ύφασμα από 100% polyester που κάνει το runner αλέκιαστο και προστατεύει το τραπέζι από τυχόν υγρά. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 36 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 28 εκ |
| Width | 36 cm |
|---|---|
| Depth | 28 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Μωβ |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

37×29 εκ
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα





37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα




37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα